NOVINKY

Návštěva medvídků na Kladně

18.18.2023

V pátek jsme se s Vandou vypravily na mazlící návštěvu do chovatelské stanice Gracestaff. V ohrádce na nás čekala šestice modrých medvídků, jeden roztomilejší než druhý. Za vydatné pomoci chovatelky a Vandy jsem se pokusila tuto pětitýdenní roztomilost dětiček Grace a Morgana zachytit. Výsledek našeho společného úsilí si můžete prohlédnout  ZDE

Zároveň jsem přidala jednotlivé fotky i na stránku vrhu ZDE
Gracestaff - vrh A

12.07.2023

Dnes v noci svá první štěňátka porodila Faela Grace Bondystaff Kennel. Letos jedeme vyloženě na modré vlně, tentokrát je ale ve vrhu převaha chlapečků. První se narodil blue-pied kluk a postupně ho následovalo pět modrých sourozenců. Grace byla moc šikovná, vše zvládla levou zadní a už se o své poklady příkladně stará. Přejeme štěňátkům do života vše nejlepší a věříme, že budou mít štěstí na super páníky.

Více info a jednotlivé fotky na stránce vrhu ZDE
Návštěva holek v Mladé Boleslavi

23.06.2023

V pátek proběhla mazlící návštěva v chovatelské stanici Blueberry Pearl. Holky jsou úžasné a samozřejmě si i zapózovaly, fotečky jako vždy v albu na Zonerama ZDEGracestaff - potvrzení březosti

02.06.2023

Morganovo májové rande s modřenkou Grace nezůstalo bez následků, na sonu dnes bylo vidět pět kobližků. Držíme palce aby vše probíhalo hladce a porod byl bez problémů.

Narození štěňátek se očekává na začátku prázdnin. V případě zájmu o stafíčka z tohoto spojení kontaktujte, prosím, chovatelku (viz. letáček).


Blueberry Pearl

18.05.2023

Ve čtvrtek krásná Bella (Imagine Isabell Harpagon) konečně ukázala světu svoje dva poklady. Modré sestřičky se narodily v chovatelské stanici Blueberry Pearl a od chovatelky si záhy vysloužily pracovní jméno Koblihy. Důvod něžného pojmenování je nasnadě, holky jsou sladké a kynou před očima :-D.

Přejeme s taťkou Morganem holčičkám do života hodně štěstí a pevné zdraví.

Více o dvojčatech a další fotky najdete na stránce vrhu ZDE.