NOVINKY

Niktorie Avva

22.06.2021

Před dvěma měsíci přijela za Morganem na rande nádherná a temperamentní Didi Bohemian Black Hawk a byla z toho láska jak trám, která nezůstala bez následků. A tak dnes v poledne, naprosto na pohodu, přivedla Didi na svět pět stafíčků, tři kluky a dvě holky. Čtyři štěňátka jsou blackbrinde po mamce a taťkovi a jeden kluk je kravičkový, bílý s černými plotnami.

Některá štěňátka zatím ještě nejsou zamluvená, tak pokud hledáte parťáka pro život, neváhejte ;-)

Fotky malých Didinek a Morgánků na stránce vrhu ZDE


Návštěva u pandiček

20.06.2021

V neděli ráno jsme s Vandou byly navštívit čtyřtýdenní  štěňátka v chovatelské stanici Dárce štěstí. Černobílá je moje oblíbená barevná kombinace, jsem moc ráda, že si chovatelka Morgana pro svoji Gůču vybrala a my jsme tak mohli stát u zrodu těchto krásných strakatých štěňátek 

Fotoalbum z návštěvy ZDE a jednotlivě na stránce vrhu ZDE

Pozn. : Na společné fotce chybí ještě modrá fenečka, nevešla se do košíčku ... ale samozřejmě v albu svůj prostor dostala ;-)


Dárce štěstí

30.05.2021

Na světě jsou první letošní štěnda po Morganovi. Krásné modřence Gůče (Qwendoline Blue of Staff Haven) se v chovatelské stanici Dárce štěstí narodil jeden pejsek a čtyři fenky.

Vzhledem k tomu, že oba rodiče mají vlohu pro bílé skvrny očekávala jsem nějakého toho strakáčka ve vrhu ale taková přesila černobílých štěňátek byla opravdu překvapením, pro mne milým. Každopádně, příroda si tentokrát na statistické předpoklady moc nehrála.

Roztomilým malým pandičkám i modré fenečce přeji do života jen to nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí.

Více fotek a informací  ZDE

.


Fotogalerie - rok 2020

31.03.2021


Konečně jsem se dokopala k překlopení novinek a prvním příspěvkem se letos stává zveřejnění alba fotek Morgana z loňského roku. Prohlédnout si ho můžete ZDE