2018

Návštěva štěňátek v CHS Infinity Paw

31.12.2018

Předvánoční Morganova štěňátka mám hned ve vedlejší vesnici, takže bylo pro mne dost těžké vydržel alespoň 12 dní než se na ně pojedu poprvé podívat :-D

Všechna štěnda už otevřela očka ale jsou to pořád ještě krtečci. Ovšem, velká porce roztomilosti jim nechybí a nejvíc mě dostal černý chlapeček. 

Světlo už bylo mizerné, když jsem se od mazlení  a povídání dostala k focení, tak kvalita fotek není nijak závratná ale prostě se nedokážu nepodělit :-D Fotoalbum ZDE a přidala jsem i další info na stránku vrhu ZDE


Infinity Paw

20.12.2018

Morganův letošní podzim byl opravdu plodný. Důkazem je další vrh jeho potomků, tentokrát v chovatelské stanici Infinity Paw. Zde se, čtyři dny před Štědrým dnem, narodila Vanilce čtyři štěnda: dva tátovo tmaví kluci a dvě maminčiny modré holčičky. Miminkům přejeme do života zdraví, štěstí a lásku.

Další info na stránce vrhu ZDE


Nitradog

8. - 9. 12.2018

Letošní výstavní sezónu jsme zakončili ve slovenské Nitře. Jako již tradičně v tomto roce ve společnosti Heleny a Brownie. Opět to byl pohodový zájezd, který jsme si v příjemném penzionku Lapáš u Hoffera všichni náležitě užili. Morgan s Brownie jsou už sehraná dvojka a řádili spolu o106.

Na výstavě po oba dva dny Morgan V2 res. CAC

8.12. rozhodčí: Jovanovič Nemaja (RS)

9.12. rozhodčí: Szalai František (SK)Morgan otcem dalších šesti stafíků

29.11.2018

V německé chovatelské stanici Great ´n Glory se dnes v noci narodilo šest štěňátek. Dva tmaví pejsci a čtyři fenky (dvě tmavé, dvě modré). Maminkou štěňátek je modrobílá Rhythm is a Dancer Great ´n Glory aka Muffin. 

Porod proběhl bez problémů a mrňouskové se mají čile k světu, přejeme jim do života zdraví a štěstí na skvělé páníčky.

Fotky na stránce vrhu ZDE


Halloweenská štěňátka 

31.10.2018

Morgan se dnes dopoledne stal otcem šesti halloweenských stafíků. Hrdou a šikovnou maminkou tří kluků a tří holek je modřenka Tina Denajwen aka Suri. Porod proběhl hladce a přirozeně ... ostatně ... stejně jako krytí před dvěma měsíci. 

Máme radost a štěndům přejeme do života vše nejlepší.

Štěňátka mají svoji vlastní stránku, kam budu přidávat další informace a fotky  Potomci - Půlnoční svit - vrh A

Ch., Club Jch. Unique Goldie Moravia Lord

13.10.2018


Krásná zlatá dcera našeho Morgana a Bully (vrh U Moravia Lord) dnes úspěšně složila Lesní zkoušky.

Jsme na šikovnou holčičku moc hrdí a přejeme si aby i nadále plnila své paničce vše, co jí na očích uvidí.

Rodokmen Goldie zde


Rumunsko - Arad

28.09. - 30.09.2018

Výstavní zájezd do Rumunska s Helčou a Brownie dopadl nad očekávání skvěle. Krom zpáteční cesty, kdy jsme zůstali viset na parkovišti jménem D1 a cesta z Brna do Říčan nám trvala čtyři hodiny, byl celý víkend naprosto báječný. Morgan má další šampionát a hned na první možné zahraniční výstavě, po uplynutí jednoho roku a jednoho dne od získání prvního CACIBa , se mu podařilo vybojovat i toho posledního, který potřeboval ke splnění podmínek pro udělení titulu Interšampion (C.I.B.)


C.I.B. (zatím neoficiálně) Captain Morgan Chesway

29.09. C.A.C.I.B. CUPA TRANSILVANIA  Rozhodčí: Sipos Marta V1, CAC, CACIB, BOB

29.09. C.A.C. Arad Rozhodčí: Szabo Sandor V1, CAC

30.09. C.A.C.I.B. Arad Rozhodčí: Roberto Schill V1, CAC


Za fotku s paní rozhodčí Martou Sipos moc děkuji Petrovi Lahodovi


Dovolená ... 3.8. - 12.8.2018

Stejně jako loni i letos jsme se vypravili na rodinnou dovolenou autem a i letos hlavně proto aby s námi mohl jet i Morgan. Hlavním našim cílem bylo tentokrát Španělsko, kde jsme strávili pět dní. Trasu Vinoř - Lago di Garda - Marseille - Barcelona - Lyon - Karlsruhe - Vinoř, jsme všichni zdárně zvládli a dovču si užili. Rána vždy začínala pořádnou procházkou a zatímco my jsme se přes den potili na prohlídkách měst nebo se koupali v moři, Morgan většinou odpočíval pod klimatizací v hotelových pokojích aby nás navečer mohl nadšeně přivítat a vydat se s námi do víru toho kterého města, kde jsme právě nocovali.


ČNV Mladá Boleslav

14.07.2018

Rozhodčí: František Polehňa

  Známka: Výborný 3

  Třída: šampionů

Za fotku děkujeme naší chovatelce Anetce, Chesway kennel  :-)


H CH 

12.07.2018

Poštou dnes dorazil certifikát MAĎARSKÉHO ŠAMPIONA.


Národní výstava psů Klatovy

30.06.2017

Rozhodčí: Hana Vojáčková          Známka: Výborný 3    Třída: šampionů  


Budapest Grand Prix

23.06.2017

Víkend jsme strávili v báječné společnosti holek Kaprovic v Budapešti. Morgan, přesně rok a 14 dní po prvním vítězství ve třídě v Maďarsku, ulovil čtvrtého a posledního maďarského CACe, nutného pro splnění podmínek pro získání Maďarského šampiona. Kdyby vždycky šlo všechno tak hladce ... :-)

  Rozhodčí: Korózs András (H)
  Známka: Výborný 1, CAC, Res.CACIB

  Třída: šampionůKlubová výstava SBTC CZ bez zadávání titulu KV

16.06.2018


Návštěva Morganových potomků - CHS Tripsee - vrh N

03.06.2018

Kompletní fotogalerii z návštěvy štěňátek Lary a Morgana naleznete v albu: ZDE . 

Štěndům jsem přidala také jednotlivé fotky na stránku vrhu: ZDE


MVP Litoměřice

19.05.2018


Rozhodčí: Athanasios Garivaldis (CY)

  Známka: Výborný 3

  Třída: šampionů


Morgan je hrdým otcem pěti šťěnátek v chs Tripsee 

07.05.2018

Dlouho očekávaný radostný okamžik nastal dnes dopoledne v Jablonci nad Nisou. Dreaming Blue Tripsee aka LARA během chvíle přivedla na svět čtyři modré poklady (tři pejsky a jednu fenečku). Pak si tato šikovná holka dala hodinu a půl pauzu aby na závěr všechny ještě mohla překvapit tmavou princeznou. 

Štěňátka budou odchována pod křídly chovatelské stanice Tripsee, kde se Lara narodila. Malým morgaňátkům přejeme do života hodně zdraví, štěstí a lásku budoucích majitelů. 

Rodokmen štěňátek si můžete prohlédnout ZDE . Rovnou jsem jim vytvořila i stránku, kam budu přidávat fotky: Potomci - Tripsee - vrh NMVP Praha

05.05.2018

Rozhodčí: Olga Hrabáková       Známka: Výborný 4     Třída: šampionů 


MVP České Budějovice

21.04.2018


IHA Salzburg 2018

07.04.2018


Rozhodčí: Sissi Dolman (A)

  Známka: Výborný 3


  Třída: šampionů

  Posudek: nepodařilo se mi ho rozluštitPotvrzena březost Lary

06.04.2018


Začátkem března proběhlo krytí modré fenky Dreaming Blue Tripsee aka Lary. Lara je krásná a hlavně moc milá holka, oblíbila jsem si ji  hned na první seznamovací návštěvě v únoru.

Už se moc těšíme na první letošní štěnda po Morganovi, která by se měla narodit zhruba za měsíc. . 


Aktualizovaný leták

22.02.2018


... a zde je odkaz na rodokmen Morgana v databázi SBT:

pedigreeKlubová výstava SBTC CZ 

17.2.2018

V sobotu jsem na klubovce slavnostně převzala pohár za Klubového šampiona. Potřebných 100 bodů na jeho získání posbíral Morgan za necelé čtyři měsíce, což považuji za velký úspěch. 

Zároveň jsem na výstavě Morgana předvedla ve třídě šampionů. Posudek mu, Jamie Mace (chs Janastaff), sice nadiktovat pěkný ale na soupeře to nestačilo ...


DUO CACIB BRNO

03.02-04.02.2018

První únorový víkend jsme se vypravili vystavovat do moravské metropole. V sobotu psy posuzoval Navarro Muňoz Miguel ze Španělska (D´Spain Fuego Negro) a v neděli Bianca Janssen-van Londen z Holandska (NED-Staffyjoy´s). Myslím, že pro všechny milovníky SBT bylo zážitkem sledovat precizní práci obou rozhodčích v kruhu.

Morgan po oba dva dny V4 ve třídě šampionů, mám radost z pěkných posudků od odborníků na plemeno.


Amy

26.01.2018

Morgan má ve Vinoři novou kamarádku, cca dvouletou nalezenou fenečku Amy. Báječně si s ní rozuměl hned od první chvíle. Amy v žilách koluje krev ohaře a jistě i bulla, protože mají s Morganem naprosto stejný styl hry, na jejich bláznivé honičky a "zakusovačky" je radost pohledět. Těšíme se zase někdy na viděnou. Další fotky ZDE a ZDE a ZDE


BARF  

08.01.2018 

Dnes taková malá ukázka načančaných misek pro Agnes a Morgana. Obvykle jen odvážím maso, naházím na něj zeleninu, doplňky, případně přílohu a zamíchám :-) ... A ještě malá poznámka pro "barfaře", na kosti nezapomínáme, naši psi je dostávají ráno. Vnitřnosti, kromě drštěk, psům sedí více v sušené verzi, tak je mají místo pamlsků ;-)


Fotky - říjen - prosinec 2017

01.01.2018


Odkaz na fotoalbum ZDE


Přátelé a návštěvníci těchto stránek, tak ať je rok 2018 lepší než ten minulý ...