NOVINKY

08.05.2022

Byly jsme s Vandou a Viktorkou navštívit druhá letošní štěnda po Morganovi. Při této příležitosti vzniklo i pár portrétů čtyřtýdenních miminek, které jsem přidala na stránku vrhu ZDE.  Celé fotoalbum ZDE .

A protože se štěnda rychle unavila a usnula, zopakovala jsem návštěvu v chs Baccara Staff Edith ještě o týden později a to už jsem stihla nejen focení ale i pořádné pomazlení všech lupínků. Fotoalbum ZDE .
18.04.2022

O Velikonocích proběhlo velké mazlení a focení v chovatelské stanici Endless Bull love. Jednotlivé fotky jsem uzlíkům přidala na stránku ZDE  a odkaz na fotoalbum z návštěvy je ZDE 

Na všechna štěňátka se už těší jejich budoucí páníčci.

08.04.2022

Pátek byl šťastným dnem v chovatelské stanici Baccara Staff Edith. Modřenka Claudinka (Claudia Blue Bondystaff Kennel ) přivedla na svět pět štěňátek - dvě tmavé fenečky a tři kluky - tmavého, modrého a bílého s modrými plotnami. Gratulujeme a hodně štěstí do života přejeme.

Po roztomilých černobílých "kravičkách" z minulého roku jsme se tedy po Morganovi konečně dočkali i toho blue-pieda :-D.

Více info a fotek brzy ZDE


17.03.2022

Přesně dva měsíce po prvním pohodovém randeti Morgana a Mii (Amélie Endless Bull love) se ve čtvrtek, na Sv. Patrika, narodilo pět rozkošných uzlíčků - dva pejsci a tři fenečky. Přejeme jim do života hodně štěstí, pevné zdraví a super páníky.

Více info a fotek ZDE


22.01.2022

V sobotu proběhla návštěva čtyřtýdenních prcků, kteří zdárně rostou pod hlavičkou chovatelské stanice Stars of Red Hill, kde se narodila jejich mamča Bully. Kluci jsou zatím naprostí andílci ale dávám tomu týden ... maximálně dva než se promění v dokonalé malé satánky :-D

Fotoalbum strakatých štěňátek ZDE