NOVINKY

Návštěva štěňátek

20.12.2020


V neděli jsem se vydala na jih Čech, navštívit Morganovy potomky v chs Starshine Bohemia . Měla jsem radost, že navzdory předvánočnímu shonu a coronavirovému šílenství nakonec všechno klaplo a mohla jsem štěňátka vidět. U těch malých buclíčků člověk alespoň na chvilku přišel na jiné myšleny. Všichni jsou úžasní a k umazlení a samozřejmě si i zapózovali, tak se v albu můžete přesvědčit, jak to těmto (zatím ještě) neviňátkům sluší.

Odkaz na album ZDE


Starshine Bohemia

16.11.2020


Dva měsíce (přesně na den) po naprosto pohodovém rande Morgana a Pepinky, porodila tato úžasná fenečka během dvou hodin šest roztomilých buclíků. Skóre je vyrovnané - 3 kluci a 3 holčičky. Do života jim přejeme zdraví, lásku a štěstí na ty nejlepší páníčky.

Více o vrhu CH chovatelské stanice Starshine Bohemia najdete na webu ZDE

Taky jsem si přihřála polívčičku a vytvořila stránku v sekci Potomci ZDE. Postupně budu přidávat další fotky.


Návštěva štěňátek na Moravě

28.05.2020

Dnes jsme se s Vandou vypravily pomazlit Morganovy potomky do chovatelské stanice Divoký sen. Každé štěndo je barevně trochu jiné ale všechna jsou naprosto úžasná. Samozřejmě jsem s sebou vzala i foťák a tak si pupíci ve svých 4,5 týdnech trochu zapózovali. Šlo jim to skvěle, fotoalbum si můžete prohlédnout ZDE

Za chvíli štěňátka půjdou dělat radost do nových rodin, přejeme jim pevné zdraví a ty nej páníky, kteří je budou milovat.


Divoký sen

26.04.2020

Konečně jsem se dočkala nedělňátek po Morganovi.  

V chovatelské stanici Divoký sen se dnes brzy ráno na svět prodralo sedm statečných stafíků, čtyři kluci a tři holky. Cira byla asi ještě velikonočně naladěna, štěnda hýří všemi barvami 🙂 ... ale abychom byli spravedliví ... i náš Casanova má v tom barevném nadělení prsty 😉😃

Na Moravu posíláme velkou gratulaci a krásné Ciře hodně sil aby tu bandu zvládla.

Více info a fotek na stránce vrhu ZDE 


Cira je březí

21.03.2020


O letošních jarních prázdninách jsme se opět vydali do Krkonoš. Morgan si tentokrát dovolenou užil se vším všudy a krom dlouhých procházek mu zbyl čas i na lásku ... tedy spíš na sex 😃   

A přesně po měsíci přišla z chovatelské stanice Divoký sen zpráva, že se zadařilo a krásná modrá fenka Cira Hunter je březí. Narození "horských štěňátek" se očekává kolem 21.4.2020. 

Držíme palce aby porod proběhl hladce.Sweet Challenge kennel

19.02.2020


Šťastný okamžik nastal ve středu navečer v chovatelské stanici Sweet Challenge. Během pouhé hodiny porodila Sweety, naprosto na pohodu, svých šest pokladů. Radujeme se ze čtyř pejsků a dvou fenek, barevně je to vyrovnané: tři na tři. 

Štěňátkům přejeme do života pevné zdraví a štěstí na super páníky.

Více info a fotek na stránce vrhu: ZDE


Potvrzena březost Sweety

28.01.2020


Morganův vánoční dárek, modřenka A´Sweet Moment Nariel, je v očekávání.

Příchod štěňátek na svět se v chovatelské stanici Sweet Challenge  očekává v druhé polovině února. 

Držíme Sweetynce palce aby vše i nadále probíhalo hladce a bez problémů, stejně jako vánoční rande tohoto páru.


01.01.2020

Do nového roku s úsměvem