NOVINKY

MVP Litoměřice

19.05.2018


Rozhodčí: Athanasios Garivaldis (CY)

    Známka: Výborný 3


    Třída: šampionů


Morganovy první letošní děti jsou na světě 

07.05.2018

Dlouho očekávaný radostný okamžik nastal dnes dopoledne v Jablonci nad Nisou. Dreaming Blue Tripsee aka LARA během chvíle přivedla na svět čtyři modré poklady (tři pejsky a jednu fenečku). Pak si tato šikovná holka dala hodinu a půl pauzu aby na závěr všechny ještě mohla překvapit tmavou princeznou. 

Štěňátka budou odchována pod křídly chovatelské stanice Tripsee, kde se Lara narodila. Malým morgaňátkům přejeme do života hodně zdraví, štěstí a lásku budoucích majitelů. 

Jak se štěníci vyvíjejí můžete sledovat v kalendáři ZDE a jejich rodokmen si můžete prohlédnout ZDE . Rovnou jsem jim vytvořila i stránku, kam budu přidávat fotky: Potomci - Tripsee - vrh N

Kontakt na majitele fenky pro případné zájemce o štěndo je v letáku (viz níže).MVP Praha

05.05.2018

Rozhodčí: Olga Hrabáková     Známka: Výborný 4      Třída: šampionů 


MVP České Budějovice

21.04.2018


IHA Salzburg 2018

07.04.2018


Rozhodčí: Sissi Dolman (A)

    Známka: Výborný 3


    Třída: šampionů

    Posudek: nepodařilo se mi ho rozluštitPotvrzena březost Lary

06.04.2018


Začátkem března proběhlo krytí modré fenky Dreaming Blue Tripsee aka Lary. Lara je krásná a hlavně moc milá holka, oblíbila jsem si ji  hned na první seznamovací návštěvě v únoru.

Už se moc těšíme na první letošní štěnda po Morganovi, která by se měla narodit zhruba za měsíc. . 


Aktualizovaný leták

22.02.2018


... a zde je odkaz na rodokmen Morgana v databázi SBT:

pedigreeKlubová výstava SBTC CZ 

17.2.2018

V sobotu jsem na klubovce slavnostně převzala pohár za Klubového šampiona. Potřebných 100 bodů na jeho získání posbíral Morgan za necelé čtyři měsíce, což považuji za velký úspěch. 

Zároveň jsem na výstavě Morgana předvedla ve třídě šampionů. Posudek mu, Jamie Mace (chs Janastaff), sice nadiktovat pěkný ale na soupeře to nestačilo ...


DUO CACIB BRNO

03.02-04.02.2018

První únorový víkend jsme se vypravili vystavovat do moravské metropole. V sobotu psy posuzoval Navarro Muňoz Miguel ze Španělska (D´Spain Fuego Negro) a v neděli Bianca Janssen-van Londen z Holandska (NED-Staffyjoy´s). Myslím, že pro všechny milovníky SBT bylo zážitkem sledovat precizní práci obou rozhodčích v kruhu.

Morgan po oba dva dny V4 ve třídě šampionů, mám radost z pěkných posudků od odborníků na plemeno.


Amy

26.01.2018

Morgan má ve Vinoři novou kamarádku, cca dvouletou nalezenou fenečku Amy. Báječně si s ní rozuměl hned od první chvíle. Amy v žilách koluje krev ohaře a jistě i bulla, protože mají s Morganem naprosto stejný styl hry, na jejich bláznivé honičky a "zakusovačky" je radost pohledět. Těšíme se zase někdy na viděnou. Další fotky ZDE a ZDE a ZDE


Fotky - říjen - prosinec 2017

01.01.2018


Odkaz na fotoalbum ZDE


Přátelé a návštěvníci těchto stránek, tak ať je rok 2018 lepší než ten minulý ...